July 12, 2017

Alumni

2013-2014 Class
Ryan Beal, Evansville
Jill Bennett, Brazil
Andrew Bourne, Fort Wayne
Brittany Brown, Richmond
Jodi Buoscio, Elkhart
Aaron Buxser, Indianapolis
Bryan Chatfield, Indianapolis
Christopher Coyle, Derby
Chad Crabtree, Elkhart
Clifton Dennis, Indianapolis
Drew Farrington, Lewisville
Darcie Fawcett, Bloomington
Melissa Greathouse, Evansville
Will Hall, Cicero
Bryan Hannon, Indianapolis
Chad Harris, Wabash
Heath Hensley, Muncie
Phil Johnson, Indianapolis
Adam Jones, Anderson
Zac Karanovich, Indianapolis
Brooks Kirchgassner, Indianapolis
Annie Mansfield, Indianapolis
Nicki McNally, Carmel
Amanda Meier, Columbia City
Trevor Miller, Lafayette
Saba Mohammed, Gary
Lauren Morgan, Indianapolis
Derek Morris, Indianapolis
Lauren Petersen, Indianapolis
Fady Qaddoura, Fishers
Jennifer Rice, Bloomington
Taylor Schaffer, Indianapolis
Laura Smoots, Indianapolis
Rebecca Tomerlin, Portage
Steve Walsh, Indianapolis
Clayton Whitson, Elwood

2014-2015 Class
Ferdinand Alvarez, Portage
Alycin Bektesh, Bloomington
Amy Blaker, Merrillville
Kacey Blundell, Terre Haute
Alexander Burton, Evansville
Megan Butler, Fort Wayne
Cesia Carmona, Avon
Sarah Chestnut, Indianapolis
Allison Chopra, Bloomington
Andrew Durham, Kokomo
Chelsea English, Indianapolis
Megan Erwin, Elkhart
Alfredo Estrada, East Chicago
Gregory Garrett, Indianapolis
Eve Granatosky, Mishawaka
Chris Grider, Greenwood
Abbie Gruwell, Columbus
Ashley Gurvitz, Noblesville
Aaron Harrison, Indianapolis
Courtney Hodgson, Carmel
George Hornedo, Indianapolis
Cloteal LaBroi, Gary
Lori Latham, Gary
Patrick Lockhart, Indianapolis
Steven Marcus, Gary
Sean Mobley, Indianapolis
Ranjanpreet Nagra, Greenwood
Jorge Ortiz, Fort Wayne
Liam Roche, Indianapolis
Abbey Rogers, Terre Haute
Brian Rosario, Indianapolis
Madalyn Sade-Bartl, Churubusco
Charles Sebring Vincinnes
Brian Smith, Leesburg
Josh Staten, New Albany
Carly Turow, Indianapolis
Latisha Varnesdeel, Indianapolis
Ryan Waggoner, Indianapolis
Alissa Wetzel, Indianapolis

2015-2016 Class
Ose Agho, Indianapolis
Nicholas Brown, Fort Wayne
Joseph Canarecci, Mishawaka
Tyler Cooley, Markle
Angela Demaree, Indianapolis
Patrice Duckett, Indianapolis
Kareemah Fowler, South Bend
LaKisha Girder, Gary
Andrew Hanna, Anderson
Joy Holliday, Gary
Russell Hollis, Indianapolis
Jon Hooker, New Palestine
Andrea Hulsman, Jasper
Matthew Impink, Indianapolis
Jordan Issacs, Carmel
Ayden Jent, Indianapolis
Aaron Ketzenberger, Indianapolis
Vanessa Malapote, Vinncennes
Jessica McClellan, Bloomington
Amelia McClure, Zionsville
Jerry Parkinson, Evansville
Josh Peters, Indianapolis
Tony Piazza, Muncie
Leah Pyle, Indianapolis
Matthew Richter, Richmond
Tieree Reid, Indianapolis
Wanda Savala, Bloomington
Michael Shanabarger, Churubusco
Josh Stigdon, Scottsburg
James Strickland, Indianapolis
Ryan Strode, Cedar Lake
Finis Tatum IV, Indianapolis
Shaunestte Terrell, Indianapolis
Alexus Tucker, Indianapolis
Alexander Uryga, LaPorte
Marcus Williams, Gary
Nickolas Williams, Indianapolis
Jennifer Woronecki-Ellis, Hobart
Mike Zonder, Avon

2016-2017 Class
Vincent Aguirre, Greencastle
Elisheva Aneke, Bloomington
Brendan Betz, Lafayette
Jason Burcham, Brownsburg
Brian Cavanaugh, Indianapolis
Amber Comer, Indianapolis
Martin Da Costa, Munster
Leslie Dillon, Gary
Donnell Duncan, Indianapolis
Andrew Emhardt, Indianapolis
Kaisa Goodman, Bloomington
Jessica Griffith, Indianapolis
Elizabeth Hyde, Indianapolis
Krystina Jarboe, New Albany
Emma Jay, Indianapolis
Benjamin Johnson, Fort Wayne
Hannah Jones, Indianapolis
Daniel Krouse, Indianapolis
Lindsay Malloy, Warsaw
Andrew Merkley, Indianapolis
Grace Miller, Indianapolis
Christine Minter, Dyer
Thomas Pappas, Bloomington
Rodney Pol, Chesterton
Tasha Reed Outlaw, South Bend
Benjamin Schoch, Fort Wayne
Amy Schwarz, Indianapolis
Maurice Scott, Indianapolis
Tierney Sharpe-Dioffo, Indianapolis
Adina Spears, Indianapolis
Greg Stowers, Indianapolis
Michael Sullivan, Indianapolis
Courtney Tritch, Fort Wayne
Angie Troyer, Elkhart
Mallory Utley, Indianapolis
Amanda Vinup-Noell, Guilford
Carl Weatherspoon Jr., Gary
Matthew Weaver, Indianapolis
Joel Weyrauch, Indianapolis

2017-2018 Class
Amy Allen Sekhar, Richmond
Jacob Burnett, Mishawaka
Chris Chyung, Dyer
Aspen Clemons, Anderson
Stephanie Crandall, Fort Wayne
Matt Cummings, Greencastle
Jolie Dalton, Indianapolis
Christina Downey, Noblesville
Bennett Fuson, Indianapolis
Poonam Gill, Fishers
William Grover III, Floyds Knobs
Matthew Gunn, Indianapolis
Lovell Houston, Zionsville
Peter Iversen, Bloomington
Hannah Klass, Newburgh
Kristen Matha, Indianapolis
Pedro Navarrete, Terre Haute
Maria Norman, Fort Wayne
Erika Oliphant, Bloomington
Hanna Omar, Columbus
Matthew Parr, Lafayette
RaCia Poston, Indianapolis
Amanda Qualls, Goshen
Regina Robinson Ungar, Evansville
Michael Rodriguez, Hobart
Ronnie Saunders, Indianapolis
Nic Sigler, Bloomington
Nicholas Siler, Milton
Andrew Stanley, Indianapolis
Pablo Svirsky, Indianapolis
Susan Turner, Terre Haute
Elizabeth Valencia, Indianapolis
Emily Voorde, South Bend
Elaine Wagner, Columbus
Stephanie Wakeland, Bloomington
Heather Walker, Hobart
James Wells, Carmel
Martha Whitmill, Bloomington
Michelle Wietbrock, West Lafayette
Lauren Zuber, Fort Wayne